Jest pięknie - Weronika Midleja

FOTOGRAFIA ŚLUBNA I RODZINNA

Jest pięknie - Weronika Midleja 

FOTOGRAFIA ŚLUBNA I RODZINNA

Poznaj opinie o mojej pracy i zdjęciach

Weronika jest niezwykłą osobą i wspaniałą profesjonalistką. Nigdy wcześniej nie miałam tak cudownych zdjęć - najpierw mieliśmy u niej sesje narzeczeńską, później reportaż ślubny, a teraz czeka nas jeszcze sesja poślubna, ale już teraz wiem, że wszystkie zdjęcia, jakie tworzy Weronika to małe arcydzieła. Sama zajmowałam się kiedyś amatorsko fotografią, więc wiem, że bycie fotografem to czasem niemałe wyzwanie :) dlatego tym bardziej jestem pod wrażeniem jej zdolności i umiejętności. Poza świetnym warsztatem pracy, terminowością i sumiennością, Weronika jest po prostu przesympatyczną osobą. Pomimo naszego braku doświadczenia "w modelowaniu" doskonale wiedziała, jakie dać nam dać wskazówki co robić, by zdjęcia wyglądały naturalnie i pięknie. Weronika potrafi stworzyć wokół siebie świetna atmosferę, dzięki czemu można się przy niej poczuć zupełnie swobodnie. Jej zdjęcia są pełne emocji i uczuć <3 Nie mogę się przestać nimi zachwycać i każdemu mogą ją polecić z całego serducha! :)

Patrycja + Mikołaj

Polecam z całego serca ❤
Mieliśmy okazję skorzystać z usługi sesji ciążowej w plenerze. Podczas sesji panowała przesympatyczna atmosfera, a zdjęcia są po prostu PRZEPIĘKNE. Na pewno jeszcze skorzystamy z usług Weroniki.

Jagoda + Marcin

Weronika to niezwykle ciepła Dusza i sprawny fotograf z doskonałym okiem! Miałam okazję i niesamowitą przyjemność współpracować z Weroniką w dniu mojego ślubu i z czego serca mogę polecić jej towarzystwo! Taktowna, ciepła, uśmiechnięta, nienarzucająca się i potrafiąca uchwycić kadry warte zapamiętania! Fotografie, które otrzymaliśmy są przepiękną pamiątką i z ogromną przyjemnością do nich wracamy my i nasi bliscy! Doskonale wyczucie chwili, łapanie doskonałego światła i detali dodatkowo uprzyjemnia powroty do chwil zatrzymanych okiem Weroniki. Z całego serca polecam współpracę z Weroniką!

Alicja + Mariusz

Zdjęcia są przepiękne i przyniosły nam wiele radości i wzruszeń. Nie wiem jak wyrazić jak bardzo jesteśmy wdzięczni za uwiecznienie tych ważnych chwil w naszym życiu - napiszę po prostu DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA. 
Już kiedyś Ci wspominałam, że obserwowałam Ciebie kilka lat wcześniej i już wtedy miałam pewność, że chciałabym żebyś Ty robiła zdjęcia, gdy kiedyś wyjdę za mąż i małe marzenie udało się spełnić. Wyszło idealnie!
Bardzo się cieszymy, że mogliśmy Cię poznać! Na pewno spotkamy się jeszcze kiedyś na sesji w powiększonym składzie, bo nie wyobrażam sobie sesji rodzinnych bez Ciebie!

Dominika + Krzysiek

Zdjęcia są cudowne, naturalne, delikatne - a przy tym wszystkim bije z nich twoje ciepło. Dziękujemy za  super atmosferę, zabawę, milion śmiechów. Pięknie Ci dziękujemy i mocno kibicujemy! 
Jesteś odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu!

Myślę, że uwieczniasz tak pięknie momenty ludzi, że każdy może spać spokojnie na myśl, że to Ty jesteś ich fotografem w różnych chwilach z życia.

Martyna + Dawid

Jest pięknie - Weronika Midleja

FOTOGRAFIA ŚLUBNA I RODZINNA

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.